نتایج جستجو برای عبارت :

یک پرسش- نوشته‌ای بر برخی از نمایشنامه‌هایی که تا کنون خوانده‌ام.

شنبه۹۸/۱۰/۷  آزمون قرآن برگزار میگردد( روخوانی و واژگان مانند : قُل : بگو )

هدیه : برای آمادگی بیش تر برای آزمون دی ماه، دروس ۱تا ۸ خوانده شود ؛پرسش می شود.

علوم:دروس ۱،۲،۳،۶ خوانده شده،  پرسش می شود.
ریاضی: نمونه های موجود در کانال حل شده و سوالاتی که اشکال دارند،مشخص کرده تا رفع اشکال شود.
‏مراسم سال اول ازدواج تو ایران:
شیرینی خورون، نامزد کنون، حنا بندون، خرید کنون، عقد کنون، جهاز برون، دماغ برون، ابرو کشون، بوتاکس کنون، عروسی، پاتختی
مراسم سال دوم:
خیانت کنون، قهر کنون، فحش کشون، یقه بگیرون، دعوا کنون، کتک ‌زنون، چاقو کشون، دادگاه بَرون، طلاق کشون، مهریه خورون، زندان برون
قالب وبلاگ سئو شده با موضوع پرسش مهر 19 ریاست جمهوری
قالب حرفه ای پرسش مهر 19 با طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو برای بلاگفا
قالب وبلاگ پرسش مهر 19
قالب سئو شده آموزشی با موضوع پرسش مهر 19
برای دریافت قالب پرسش مهر 19 روی تصویر زیر کلیک نمایید:

پرسش مهر 19:
سال قبل چه مهارت هایی را یاد گرفتید و برای امسال چه انتظاراتی دارید؟
زنگ 
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول 
آزمایشگاه
ساخت توپ          شیطونک

دوم
قرآن
تدریس درس 8 + پرسش از همه ی دانش آموزان  
انس با قرآن های درس 8 نوشته شود + پرسش از قرائت درس 7 و8 

سوم 
ریاضی
بازدید تکالیف تدریس ب.م.م و ک.م.م
 کتاب تکمیلی( صفحه ی 78 کار گروهی + صفحه 81 سوال 1 و 2 و3 ادامه در صفحه ی 82 سوال 4 و 5 و 6 در دفتر نوشته شود  ) + تمرین های کتاب تا جایی که درس داده شده نوشته شود

چهارم 
ادبیات
بسم الله الرحمن الرحیم
ادامه خواص ایات یس:
21=جهت رفع بیماری نوشته در آب اندازد و سه روز ناشتا آبش را بخودر: اتخذ من دونه الهة ان یردن الرحمن بضر لا تغن عنی شفاعتهم شیئا  و لا ینفذون
22= جهت رفع چله زنان در آب خوانده و با آن آب غسل کنید: انی اذا لقی ضلال مبین
23= اگر نوشته بر کعب پا بندد مانده نمی شود : قیل ادخل الجنة قال یا لیت قومی یعلمون
24= جهت دفع تب بر نخی خوانده به گردن ببندد : انی امنت بربکم فاسمعون
25= جهت درد کمر بشمک و زعفران نوشته با خود دارد: ب
حرف خاصی نیست.
فقط میخواهم بگویم آنچه را که شاید باید میگفتم.
گفته هایم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش، ولی بعضی نوشته ها را باید از دید خوانندگان پنهان داشت تا شکار نشوند.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن خالی ات میکند.
نوشته ها حرف هایی اند که زده نشده اند، برخی حرف های زده شده را مینویسند اما من نوشته را صدایی میدانم که به گوش کسی نرسیده است.
سطرهایی هست که نوشته‌ای و دوست خواهی‌شان داشت، تا همیشه‌ها. سطرهایی هم نوشته‌اند و خوانده‌ای که زمزمه حتا کنی شاید. نوشیدن‌ام امشب، به ضرب دو گیلاس، سلام نوشتن‌ها باد که تو خود را می‌خواندی بی‌آنکه بدانی کلمه‌ها آینه‌‌اند...
کتاب هفت پرسش استراتژیک نوشته ی رابرت سایمونز توسط نشر آریاناقلم منتشر شده است. این کتاب رویکردی ساده برای اجرای بهتر استراتژی را ارائه می دهد. سایمونز براساس تجربه ی خود به این نتیجه رسیده است که استراتژی با پاسخ گفتن به هفت پرسش استراتژیک شکل می گیرد. در پاسخ به این پرسش ها باید صریح بود و از پاسخ های دوپهلو پرهیز کرد. کتاب زبان ساده ای دارد و ممکن است در نظر برخی گفته های نویسنده، بدیهی دانسته شود. اما همین بدیهیات است که مورد توجه بسیاری
کتاب هفت پرسش استراتژیک نوشته ی رابرت سایمونز توسط نشر آریاناقلم منتشر شده است. این کتاب رویکردی ساده برای اجرای بهتر استراتژی را ارائه می دهد. سایمونز براساس تجربه ی خود به این نتیجه رسیده است که استراتژی با پاسخ گفتن به هفت پرسش استراتژیک شکل می گیرد. در پاسخ به این پرسش ها باید صریح بود و از پاسخ های دوپهلو پرهیز کرد. کتاب زبان ساده ای دارد و ممکن است در نظر برخی گفته های نویسنده، بدیهی دانسته شود. اما همین بدیهیات است که مورد توجه بسیاری

در این بلاگ میخواهم بگویم آنچه را که شاید باید میگفتم.
گفته هایم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش، ولی بعضی نوشته ها را باید از دید خوانندگان پنهان داشت تا شکار نشوند.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن تو را خالی.
نوشته ها حرف هایی اند که زده نشده اند، برخی ها حرف های زده شده را مینویسند اما من نوشته را صدایی میدانم که به گوش کسی نرسیده است.
قرار است اینجا
در نوشته وکیل پایه یک مطهری در پرسش و پاسخ حقوقی جعل می خواهیم تا با استناد به مواد قانونی در نظر گرفته شده توسط قانون گذار را از زبان وکیل پایه یک به پرسش های پر تکرار و مهم شما عزیزان پاسخ دهیم . متاسفانه امروزه یکی از مشکلاتی افراد به سبب آن به دادگاه ها مراجعه می کنند ، مسئله جعل می باشد که شاخه های بسیار زیادی دارد و از همین روی در این نوشته در رابطه با موضوع جعل اسناد به پاسخ دهی خواهیم پرداخت.در این نوشته سعی شده است تا حد ممکن به پرسش های
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به نقل از خبرگزاری مهر، سید حسن موسوی چلک با اشاره به پرسش مهر، اظهارکرد: در تمام طول این سال ها که پرسش مهر توسط روسای جمهور کشور مطرح شد، موضوع پرسش مهر امسال یکی از ضروری‌ترین‌ها بوده است که توسط رییس جمهور به پرسش گذاشته شده است.

ادامه مطلب
پرسش: آیا خواهان پس از تقدیم دادخواست می‌تواند خوانده را تغییر دهد یا بر تعداد خواندگان بیفزاید؟
نظر اتفاقی
اصول و قواعد دادرسیاقتضا دارد که طرف دعوی ابتدائاً معلوم و معین باشد. طرح دعوی به طرفیت شخص مجهول یا مردد قابلیت استماع ندارد. دادخواست به طرفیت شخص حقیقی یا حقوقی (مثل سازمانی خاص) طرح و اقامه می‌شود؛ بنابراین قید کامل مشخصات خوانده و نشانی اقامتگاه وی امری ضروری است هرچند در صورت عدم قید مشخصات خوانده در دادخواست، مدیر دفتر دادگا
زنگ 
درس 
فعالیت انجام شده (فعالیت خواسته شده )
فعالیت خواسته شده (تکلیف)

اول 
ادبیات
تدریس درس 11 + تدریس کتاب تکمیلی درس 10
درس 11  قسمت نوشتن در دفتر و خود ارزیابی در کتاب نوشته شود 

دوم 
اجتماعی 
تدریس درس 16 +17 توسط معلم  
هفته ی بعد 4 درس جغرافیا پرسش یا شاید امتحان گرفته می شود  

سوم 
زبان
 تدریس درس 6 
برای 3 حرف Ff , Vv , Ww  20 کلمه نوشنه شود  + صفحات 64 و 65 و 66 در کتاب کار خل شود 

چهارم 
زیست 
تدریس درس 13 قسمت گوارش نهایی
  هفته ی بعد پرسش گروهی  
سایت های خوب و زیادی تو زمینه پرسش پاسخ فارسی فعالیت میکنند مثلا جواب ۲۴ ولی یکی از سایت هایی که خیلی به نظرم خوب میاد و ظاهر خوبی داره وبسایت تک توک هستش برای پرسش پاسخ فارسی لینکش رو قرار میدم هرکی خواست میتونه ازش استفاده کنه
ادامه مطلب
نام درس

اجتمایی
درس 8 تدریس شد
هفته بعد یک شنبه از درس 5+6+7+8 امتحان یا پرسش

زیست شناسی 
ادامه تدریس درس 12+پرسش
_

ادبیات
امتحان املا +خواندن شعر
برای سه شنبه انشا نوشته شود+نقد و خلاصه در مورد یک فیلم یا داستان

زبان
تدریس درس Lesson 3
_

نام درس

اجتمایی
درس 8 تدریس شد
هفته بعد یک شنبه از درس 5+6+7+8 امتحان یا پرسش

زیست شناسی 
ادامه تدریس درس 12+پرسش
_

ادبیات
امتحان املا +خواندن شعر
برای سه شنبه انشا نوشته شود+نقد و خلاصه در مورد یک فیلم یا داستان

زبان
تدریس درس Lesson 3
_

بسم الله الرحمن الرحیم
به اطلاع می رساند بخش " پرسش وبلاگ " به پایگاه نیز اضافه گردیده است. لذا از شما کاربران گرامی دعوت می شود تا در این پرسش شرکت نموده و نظرات خود را ارسال نمایید.
برای مشاهده این بخش می توانید از منوی وبلاگ نیز اقدام نموده یا اینجا کلیک کنید.

با تشکر / مدیریت پایگاه رسانه ای رونق تولید
در یونان باستان سقراط به دلیل خرد و درایت فراوانش مورد ستایش بود.
روزی فیلسوفی که از آشنایان سقراط بود،با هیجان نزد او آمد و گفت: سقراط میدانی درباره ی یکی از شاگردانت چه شنیده ام؟
سقراط پاسخ داد: لحظه ای صبر کن! پیش از اینکه به من چیزی بگویی از تو می خواهم آزمون کوچکی را که نامش " سه پرسش " است پاسخ دهی.
مرد پرسید: سه پرسش؟
سقراط گفت: بله درست است. پیش از اینکه درباره ی شاگردم با من صحبت کنی، لحظه ای آنچه را که قصد گفتنش را داری آزمایش می کنیم.
نخست
منابع بیمارستانی می‌گویند تعداد کسانی که تا کنون در چین به نوع جدید کروناویروس مبتلا شده‌اند، به ۱۰۰۰ نفر رسیده است.
خبرگزاری فرانسه نیز به نقل از آمار دولتی گزارش داد تا کنون ۴۱ نفر در چین جان خود را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست داده‌اند.
شنبه ، ۵ بهمن ۹۸@IrNews_24
[عکس 1200×629]
مشاهده مطلب در کانال
نام تمام پرنده هایی که در خواب دیده امبرای تو در این جا نوشته امنام تمام آنهایی را که دوست داشته امنام تمام آن شعر های خوبی را که خوانده امو دستهایی را که فشرده امنام تمامی گل ها رادر یک گلدان آبیبرای تو در این جا نوشته اموقتی که می گذری از این جایک لحظه زیر پاهایت را نگاه کنمن نام پاهایت را برای تو در این جا نوشته  
-----
خطاب به پروانه ها-رضا براهنی
تقاضای محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ  ---- ریال (تعداد ------ سکه تمام بهار آزادی مقوم به مبلغ ----- ریال) به عنوان مهریه به نرخ روز با احتساب کلیه خسارات قانونی اعم از هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل
ریاست محترم دادگاه عمومی شهرستان .....
باسلام، احتراماً به استحضار میرساند اینجانب دلالت سند نکاحیه شماره ----- تنظیمی در دفتر رسمی ازدواج شماره ---- در تاریخ ---- به عقد نکاح رسمی و قانونی خوانده در آمرم، که وفق مفاد مندرج در عقدنامه تعداد ----- سکه طلای بهار آ
یکی از فراخوان‌ها و همایش‌هایی که در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ نیز همانند سال‌های گذشته برگزار می‌گردد پرسش مهر ۹۸-۹۹ رئیس جمهور است. امسال نیز همانند قبل رئیس جمهور محترم پرسش مهر ۹۹-۹۸ رئیس جمهور را در رابطه با مسائل روز جامعه برای قشر فرهنگی و دانش‌آموزان مطرح کرده است.تحقیق پرسش مهر ۹۹-۹۸ آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است
حسن روحانی پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را به موضوع وضعیت محیط مدارس اختصاص داد و از دانش آموزان سوال کرد: «محیط مد
وقتی قسمتی از تمهیدات عین القضات همدانی را  از کتاب درسی میخواندم تا به سخیف ترین شکل ممکن حفظ کنم که فلان جایش با کدام بیت از فرخی یزدی قرابت دارد و به زور از نوشته های این بزرگوار ،دستور زبان استخراج کنم و سعی کنم آن عظمت را به نثر امروزی در آورم ( و عین القضات بزند توی سرش )  ؛ فکر نمی کردم آنقدر شیفته اش شوم ! 
بغض داشتم . بغض دارم . خودم را مابین درس هایی که نفرت ، پل اتصالی بود بینمان دفن کرده بودم . 
که چه بشود دختر ؟ تو داری می میری ! 
حساب کن
در یونان باستان سقراط به دلیل خرد و درایت فراوانش مورد ستایش بود.
روزی فیلسوفی که از آشنایان سقراط بود،با هیجان نزد او آمد و گفت: سقراط میدانی درباره ی یکی از شاگردانت چه شنیده ام؟
سقراط پاسخ داد: لحظه ای صبر کن! پیش از اینکه به من چیزی بگویی از تو می خواهم آزمون کوچکی را که نامش " سه پرسش " است پاسخ دهی.
مرد پرسید: سه پرسش؟
سقراط گفت: بله درست است. پیش از اینکه درباره ی شاگردم با من صحبت کنی، لحظه ای آنچه را که قصد گفتنش را داری آزمایش می کنیم.

ا

کتاب آسایش در اولین پرسش نوشته شیخ صادق کمیلی خراسانی (برادر آیت الله محمد صالح کمیلی خراسانی) با محوریت موضوع نماز و در شش فصل نگارش شده است . موضوع شش فصل این کتاب عبارتند از :
فصل اول : نماز از دیدگاه قرآن
فصل دوم : نماز در کلام معصومین (ع)
فصل سوم : حضور قلب در نماز
فصل چهارم : آشنایی با احکام نماز
فصل پنجم : نمازهای مستحبی
فصل ششم : نماز شب و سحرخیزی

پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور

شنبه 97/5/06،

نهاوند ،

(اخبار رسمی):
در رابطه با پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور
یا همان پرسش مهر نوزدهم باید گفت که آنچه حائز اهمیت است این است که رئیس
جمهور هرساله با مطرح کردن این پرسش سعی در برقراری توازن اخلاقی ، رفتاری
و کردار نیکو در جامعه است و این امر
پرسش و پاسخ های QA مربوط به تست برنامه های موبایل
آیا برای یک مصاحبه شغلی برای تست برنامه های موبایل آماده میشوید؟ ما برایتان  پرسش و پاسخ های مربوط به این شغل را فراهم نموده ایم. پس خودتان را آماده کنید.
با افزایش فناوری در تمام دنیا ، از آن طرف نیز تست برنامه ها و وب سایت های طراحی شده برای دستگاه های مختلف تلفن همراه هر روز تقاضای بیشتری پیدا میکند.
اگر قرار است برای یک پروژه ای با برنامه نویسی مصاحبه کنید ، توسط آنها متعجب نشوید. در عوض ب
در نوشته پاسخ وکیل پایه یک به پرسش های دیه قصد داریم تا به سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم. پاسخ های مطرح شده در این نوشته با استناد به گفته های وکلای مجرب می باشد. همچنین در مقالات مربوط به دیه به موارد قانونی موجود در قانون جمهوری اسلامی در رابطه با دیه پرداختیم. همچنین در صورتی که در این نوشته به طور کامل به سوال و یا سوالات شما عزیزان پاسخ داده نشده باشد می توانید با شماره تلفن های موجود بر روی سایت تماس بگیرید و با مشاورین با تجربه ما به گفتگو
زنگ
درس

اول
زبان
تدریس lesson 5 
20 کلمه باحروف DLR و یا دو پاراگراف با کلمات DLR در انها بنویسید (اگر ایگیلیسی شما خوب است) ، work book lesson 5 حل شود ، حداقل ویژگی های ظاهری 5 معلم را یادبگیر .

دوم
فارسی
خواندن تصویر نویسی های منتخب
نوشتن درس 10 در دفتر و خودارزیابی در 10 در کتاب حل شود

سوم
زیست
تدریس تا صفحه 96 تکمیلی
پرسش فقط از درس 13 تا اخر بخش دندان

چهارم
قران
پرسش از درس 7 و تدریس درس 8
پرسش قرائت از د
ریاست محترم دادگاه
با سلام و عرض ادب احتراما به استحضار می رساند . موکل اینجانب حسب سند نکاحیه شماره ۶ درمورخ۱۳۸۸/۱/۲۱ به عقد دائم خوانده محترم در آمده است و مطابق رسوم جاریه در بدو شروع زندگی مشترک ، جهیزیه خود را مشتمل بر اجناس وکالاهای مشروحه لیست پیوست با اخذ رسید تحویل خوانده داده است و زوج قریب به دو سال است که بدون ادای تکالیف شرعی و قانونی با توسل به بهانه های واهی وی را در منزل پدرش واقع در روستای … شهرستان …. به حال خود رها نموده است
رابطه با فرزند خوانده در ابتدا می تواند بسیار سخت باشد. اما با کمی تلاش میتوان رابطه را بهبود بخشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید اینست که در همان ابتدا بنیان رابطه را خوب بنا کنید. اگر همه چیز خوب پیش برود این رابطه همانند آهن محکم خواهد شد. در این مقاله راه های تقویت رابطه با فرزند خوانده ها را به طور کامل گفته ایم. ادامه مطلب را ببینید. 
ادامه مطلب
سلام اگر اشتباه نکنم این پرسش و پاسخ دومه
به نظر شما مردم امروزا بیشتر ب چ چیزایی نیاز دارن؟؟
ینی خود شما چی تو زندگیتون کمه؟؟
چی هر روز عصبیتون میکنه؟؟
اگر هرچیزی هست بگین
حتی مثلا اگر سوراخ جوابتونم اذیتتون میکنه بگین
مهم نیست چی باشه فقط لطفا تو نظرات بیگن
و بالاخره باید گفت :برای کسی که نوشتن،در زندگی او یک "استثنا" ست،حتما رعایت "قاعده" ضروری است.
ولی برای کسی که که نوشتن،قاعده زندگی اوست،اندیشیدن به هیچ قاعده ای جز زندگی ضروری نیست.
پنج پرسش بی پاسخ-قیصر امین پور 
قبلا جایی خوانده بودم که درون گرا ها با نوشتن راحت تر هستند تا گفتن،خودم هم کاملا این قضیه را درک کرده بودم،ولی فقط زمانی ضرورت نوشتن را درک کردم که،چند روزی این کار را رها کردم.برای من ،نوشتن "مثل" نفس کشیدن نیست،یک جورهایی نوشتن ب
هدف پرسش مهر ؟
پرسش مهر با هدف افزایش خلاقیت دانش اموزان و همچنین به چالش  کشیدن دانش اموزان است. ما دانش آموزان با جوابی درست و علمی( جوابی که مخالف قوانین مدرسه نباشد)  به پرسش مهر میتوانیم نقشی دررفع مشکلات کشور و مدرسه داشته باشیم

امام سجادعلیه السلام و سایر اسیران را در شام ، در آستانه درب مسجد، نگه داشتند؛
در آن هنگام فردی سالخورده نزدیک آنان آمد و گفت: سپاس خداوندی که شما را کشت و
مردم را از شوکت شما آسوده ساخت و یزید را بر شما مسلط کرد. امام خطاب به وی فرمود:
‌ای پیر! آیا قرآن خوانده‌ای؟ گفت: آری. امام فرمود: آیا این آیه را خوانده‌ای که
می‌فرماید: «قل لا اسئلکم علیه اجرا الا المودة فی القربی» [۱]؛ گفت: خوانده‌ام.
امام فرمود: ما «قربی» هستیم. و افزود آیا آیه «و آت ذو
گاه تمام دل‌خوشی ام می‌شود سجاده ی گوشه ی اتاقم. نه به سبب نماز هایی که رویش خوانده ام‌. که هر چه رویش خوانده ام، مایه ی شرمساری ست ... بلکه به سبب نماز هایی که رفقایی امثال ِ ساناز، روی سجاده ام خوانده اند. گاه، خدا را قسم می‌دهم به پاکیِ آن ها که روی سجاده ام قنوت گرفته اند. که روی سجاده ام سجده رفته اند. گاه تمام دل‌خوشی ام می‌شود اینکه سجاده ام متبرک است به آدم های درست و حسابی ِ دم و دستگاه خدا.
برای همین دلم رضا نمی‌دهد به کنار گذاشتنش. به
زنگ
درس

اول
فیزیک 
حل صفحه دوم برگه داده شده
درباره (سوخت های فسیلی چگونه تولید می شوند ) حداقل 2 صفحه تحقیق کن(یک صفحه درباره نفت و گاز و یک صفحه درباره ذغال سنگ ) ، درباره سوخت های فسیلی تحقیق و جند دقیقه صحبت در باره ان (اختیازی)

دوم
عربی
پرسش از دریس  1 2 3 4 5 ، پرسش از درس 6
پرسش از درس 6

سوم
ریاضی
حل نمونه سوال پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
اجرای کسانی که ساز می زنند
کتاب
زنگ 
درس 
فعالیت های انجام شده (تدریس )
فعالیت های خواسته شده (تکلیف ) 

اول 
هنر 
نواختن ساز هایی که دانش آوزان آوردند  
   دو هفته ی بعد که حوشنویسی دارید کتاب فارسی حتما  آورده شود  

دوم
فیزیک 
تدریس درس 9 
یک صفحه در مورد پیدایش نفت و گاز + یک صفحه در مورد ذغال سنگ تحقیق و در دفتر نوشته شود + گروهی که مشخص شده  پاور پینت درست کنند 

سوم 
عربی 
 پرسش کلاسی  + تدریس درس 6 
پرسش کل کتاب 

چهارم 
ریاضی تکمیلی 
 صحبت هایی در مورد پیشرفت تحصیلی +  حل
زنگ 
درس 
فعالیت های انجام شده (تدریس )
فعالیت های خواسته شده (تکلیف ) 

اول 
هنر 
نواختن ساز هایی که دانش آوزان آوردند  
   دو هفته ی بعد که حوشنویسی دارید کتاب فارسی حتما  آورده شود  

دوم
فیزیک 
تدریس درس 9 
یک صفحه در مورد پسیدایش نفت و گاز + سک صفحه در مورد ذغال سنگ تحقیق و در دفتر نوشته شود + گروهی که مشخص شده  پاور پینت درست کنند 

سوم 
عربی 
 پرسش کلاسی  + تدریس درس 6 
پرسش کل کتاب 

چهارم 
ریاضی تکمیلی 
 صحبت هایی در مورد پیشرفت تحصیلی +  ح
محیط مدرسه چگونه محیطی است؟اگر محیط سرگرم کننده و خوبی نیست چه کار هایی انجام دهیم تا مدرسه فعال ، خوب و پویا داشته باشیم؟
رئیس جمهور کشورمان آقای دکتر روحانی هر ساله پرسشی را در اول مهر به نام پرسش مهر رئیس جمهور مطرح میکند.
ریاست محترم دادگاه
با سلام احتراما به استحضار می رساند .
خوانده محترم به موجب رونوشت سند نکا حیه به شماره ۹۳۲ صادره از دفتر
ازدواج شماره ۵ تهران در مورخ ۱۳۷۵/۱۰/۲۲ به عقد رسمی و دائم خواهان در
آمده و از آن زمان تا کنون همسر شرعی و قانونی وی می باشد .
نظر به اینکه ایشان بدون هیچگونه عذر شرعی و قانونی و بدون اخذ اجاره از
زوج ، زندگی و منزل مشترک را ترک نموده است و تا به حال علی رغم درخواستهای
مکررمشارالیه ، از بازگشت به زندگی مشترک استنکاف نموده
کرونا ویروس در ترکیه

کرونا ویروس نسل تازه ای از کرونا می باشد این ویروس از حیواتات به اسان منتقل شده است و تا کنون ده ها نفر در چین مبتلا به این ویروس شده اند علایم بیماری مانند سرما خوردگی می باشد و با آبریزش بینی و سرفه و گلودرد و سر درد و تب شروع می شود.
وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد تا کنون هیچ موردی از ابتلا به ای ویروس در کشور نداشته ایم همچنین تا کنون 88مورد مشکوک به ویروس کرونا در شهر های مختلف آزمایش و بررسی شده و در هیچ کدام موردی مبتل
دانلود کتاب صوتی سوال‌های درست (ده پرسش ضروری که راهگشای شما به سوی زندگی بی‌نظیرتان خواهد شد) اثر دبی فورد    
دانلود کتاب صوتی سوال‌های درست (ده پرسش ضروری که راهگشای شما به سوی زندگی بی‌نظیرتان خواهد شد) اثر دبی فورد
مشخصات کتاب: فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 21 کیفیت فایل ها: عالی حجم کل فایل ها: 350 مگابایت مدت زمان پخش: 5 ساعت و 52 دقیقه نویسنده: دبی فورد مترجم: ریحانه فرهنگی زبان ترجمه: فارسی ناشر: کلک آزادگان تعداد صفحات: 152 درباره کتاب: ای
بالاخره Canon از نسل جدید  5D یعنی Mark IV در تاریخ 25 آگوست 2016 رونمایی کرد. مهم‌ترین تغییراتی که EOS 5D Mark IV در مقایسه با نسل‌های قبلی خود داشته را می‌توان در وضوح‌ تصویر 30 مگاپیکسلی سنسور، پردازنده نسل جدید DIGIC 6+، فناوری فوکوس خودکار Dual Pixel و درنهایت ضبط کردن فیلم با وضوح 4K خلاصه کرد. 

شرکت Canon روی این مدل از سنسوری استفاده کرده که حساسیتش به نور از 50 تا 102400 متغییر است. به علاوه سنسور دوربین درکنار این حساسیت، مجهز به فناوری Dual Pixel AF شده است. 

سیس
*خواب بودم نیمه شب در بسترم*
سایه ای افتاد ناگه بر سرم
*خواب بر چشمم هنوز تحمیل بود*
سر بلند کردم که عزرائیل بود
*رنگ از رخسار گلگونم پرید*
آب پیشانی به دامانم چکید
*دست و پایم سست، تن خیس از عرق*
خِس خسی در سینه، جانم بی رمق
*التماسش کردم و گفتم : امان*
گفت : امر است از خدای آسمان
*زندگانی بر سرت پایان گرفت*
از تو باید این دقیقه جان گرفت
*گفتمش : مال و منالم مال تو*
تا رها یابم من از چنگال تو
*گفت : نه هنگامه ی هجران توست*
آنچه داری سهم فرزندان توست
*ساله
خب من مقاله ی مایکل پین رو خوندم که در مورد از اثر به متن بود چقدر اون تیکه ایش که در مورد متن و لذت متن بارت بود رو خوب فهمیدم  هرچند از اثر به متن و مرگ مولف رو هم باید بخونم اینجا ندارمشون. یه خورده هم حول حولی خوندم چون شب مهمون داریم اتاقمو تمیز میکردمو وسایلمو باید جمع کنم برای فردا که قراره بریم رشت. نمیدونم کتاب جدیدی دست بگیرم یا نه  باید کمک مامانم کنم بیچاره ظهر به بعد میره شیفت بابابزرگم الان کارارو داره میکنه البته منم یه ذره کمکش ک

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
دلم برای نوشتن، خواندن و خوانده شدن تنگ شده انگار!
پ.ن.۱ دلم برگشتن و از نو شروع کردن می خواد، ولی چون منتظر شروعی متفاوت هستم؛ این امر کماکان به پشت ِ گوش ِ مبارک  انداخته میشه، جوری که شاید هیچ وقت برگشتنی در کار نباشه! 
پ.ن.۲ امتحان پست قبل که اونطور مسرورانه در موردش نوشته بودم؟ یک سوال داشت، اون رو هم اشتباه جواب دادم!! :/ :))
به نام خداوند هستی بخش. 
چند سالی است که به لطف خدا سرگرم و دلخوش به دنیای حقوقخوانی ام. در این مدت هر آنچه از خوانده هایم را که به آوردگاه مباحثه با دوستان بردم یا در معرض نقد ایشان نهادم, برایم ماندگار شد و آنچه را از باب کاهلی یا بخل مکتوم داشتم از میان رفت. ایجاد این وبلاگ نیز برای ثبت خوانده ها و نظرهاست و امیدوارم آغازی باشد بر تداوم ماندگارها.
 زنگ
درس

اول
ادبیات
تدریس درس 7+حکایت دعای مادر   

دوم
مطالعات
پرسش +تدریس درس 10+تدزیس درس11+خواندن نمونه سوالات پارسال
جلسه ی بعد 4 درس پرسش می شود

سوم
زبان
تدریس درس 4
هفته ی بعد listening و 40 کلمه یاد بگیرید آزمون می گیرنند+صفحه 23 پرسیده می شود

چهارم
زیست
گروه بندی دانس آموزان+پرسش از 2گروه

پرسش
پرسش: چه کسی ما را در برابر مشکلات و وسوسه های دنیوی یاری می دهد و حمایت می کند؟ 

پاسخ:
"چشمان خود را به سوی کوهها برمی افرازم؛ یاریِ من از کجا می رسد؟ یاری من از سوی خداوند است که آسمان و زمین را آفرید" 

مزامیر، باب 121، آیات 2 و 1

برخی از نویسندگان ، کتابها را به سه نوع تقسیم کرده اند:
چشیدنی
بلعیدنی
هضم کردنی
کتابهای چشیدنی را باید نگاهی اجمالی و گذرا کرد و در همین حد فهمید که چیست و درباره چیست.
کتابهای بلعیدنی، نکات مفید دارد و باید خوانده شود. ولی چندان نیازی به تعقل و تامل ندارد و به صرف خواندن سریع هم مقصود حاصل میشود؛ مانند کتابهای تاریخی، قصه، رمان، فکاهیات، مجلات و روزنامه ها.
کتابهای هضم کردنی، نیاز به دقت و تامل دارد تا مطالبش فهمیده و به خاطر سپرده شود؛ مان
پرسش ۱-۲ فصل اول فیزیک دهم تجربی 

پاسخ پرسش ۱-۲ : مزایا : در دسترس است (همه جا قابل استفاده است) ؛ معایب : مقدار یکا ثابت نبوده و از فردی به فرد دیگر می تواند متفاوت باشد.
پایان پرسش ۱-۲ فصل اول فیزیک دهم تجربی 
منبع : book4.blog.ir 
○ کپی برداری از محتوای این سایت ممنوع و حرام می باشد  ( جهت اشتراک مطالب فقط از آدرس اینترنتی صفحه استفاده کنید )
(blog.ir) ساخته شده با ❤ قدرت گرفته از سیستم بیان

رفته بودم سراغ یادداشت های قدیمی...
یادم بود که توی همه این سال ها که نوشته های عمران صلاحی و رویا صدر و زرویی و کیومرث صابری و کلی کتاب و مجله را خوانده بودم، فقط دو تا از نوشته ها چشمم را گرفت، انقدر که همه چیزشان درست و تر و تمیز و به اندازه بود.
یکی شان نوشته یک دانشجوی دانشگاه تهران بود که قبل از انقلاب شهید شده بود.
یکی دیگر را چند سال پیش توی وبلاگی که خاطره هایی از نویسنده های مختلف جمع میکرد خوانده بودم. اسم نویسنده را نگذاشته بود، از اد

رفته بودم سراغ یادداشت های قدیمی...
یادم بود که توی همه این سال ها که نوشته های عمران صلاحی و رویا صدر و زرویی و کیومرث صابری و کلی کتاب و مجله را خوانده بودم، فقط دو تا از نوشته ها چشمم را گرفت، انقدر که همه چیزشان درست و تر و تمیز و به اندازه بود.
یکی شان نوشته یک دانشجوی دانشگاه تهران بود که قبل از انقلاب شهید شده بود.
یکی دیگر را چند سال پیش توی وبلاگی که خاطره هایی از نویسنده های مختلف جمع میکرد خوانده بودم. اسم نویسنده را نگذاشته بود، از اد
زنگ
درس

اول
فیزیک
چک کردن تکالیف - تدریس قانون پایستگی 
آمادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش + تدریس بخش دوم درس 3 و پرسش و حل نمونه سوال
جلسه بعد آزمون شفاهی 

سوم
ریاضی تکمیلی
حل تمرینات جدید پلی کپی 

چهارم
هنر

او هر چه خودش را بیشتر می‌شناسد، از معنای زندگی دورتر می‌افتد. برخورد صادقانه وی با خواسته‌های درونی و انگیزه‌های واقعیش، او را به سمت «بی‌معنایی» سوق می‌دهد؛ چرا که در پس هر کدام از آنها یکی از امیال ابتدایی نهفته شده و در بطن آن امیال هم غلظتی از حیوانیت و پوچی چکانده شده است. حتی بامعناترین آن‌ها، هنر، هم ناتوان از پاسخ به پرسش به ظاهر ساده اما دشوار «خب که چه؟» می‌باشد. مارکز صدسال تنهایی را نوشت. خب که چه؟ پیکاسو گرنیکا را کشید. خب ک
مقاله پرسش مهر 98
 پرسش مهر امسال شامل مقاله - داستان - شعر - وب نوشت - کارتون - نقاشی و ... می باشد که دانش آموزان می توانند برای شرکت در مسابقه پرسش مهر استفاده نمایند.این فایل مقاله پرسش مهر 98 کاملترین فایل مقاله و تحقیق می باشد.
محتوای مقاله پرسش مهر 98 پیرامون پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم

دانلود تحقیق پرسش مهر ۹۹-۹۸
حتی در صورت امکان از فرصتی استفاده کنید و موضوع مشارکت را با معلمین مدرسه نیز مطرح کنید .
بگذارید شاگردان دریابند که آنچه
اهداف عملیاتی فراخوان پرسش مهر 20
1- پرورش روحیه پرسش‌گری و توانایی نقد و تحلیل پدیده‌ها2- آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی3- ایجاد تعامل بیش‌تر بین معلمان و دانش‌آموزان4- ایجاد نشاط، شادابی و تحرک بیش‌تر در مدارس5- کاهش فاصله بین حوزه‌های ستاد و اجرایی6- ترویج و تقویت امر تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش7- گسترش و تقویت فعالیت‌های گروهی8- شناسایی تنگناها، موانع و مشکلات جامعه و ارائه راه‌کارهای مناسب9- کشف، رشد و پرورش استعدادهای بال

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه و پس از نواختن زنگ مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) همچنین با طرح پرسش مهر از دانش آموزان خواست به این پرسش پاسخ دهند که "آیا محیط مدرسه یک محیط دلپذیر، شاد ، دلخواه و پرنشاط برای شما هست؟ و دولت، خانواده، معلمان و خود دانش آموزان چکار باید بکنند که این محیط شاداب تر ، دلپذیرتر و برای دانش آموزان امن تر و دوست داشتنی تر شود؟"
زنگ
درس

اول
فیزیک
چک کردن تکالیف - تدریس قانون پایستگی 
آمادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش + تدریس بخش دوم درس 3 و پرسش و حل نمونه سوال
جلسه بعد آزمون شفاهی 

سوم
ریاضی تکمیلی
حل تمرینات جدید پلی کپی 
حل پلی کپی در دفتر 

چهارم
هنر
تدریس حرف ح
نوشتن  1 خط از سر مشق 
دانش آموزان پایه  هشتم تکالیف زیر را باید در منزل انجام داده و بعد از تعطیلات آن را به معلمین عزیز ارائه نمایند. لازم به ذکر است که بخشی از نمره مستمر شما شامل انجام این فعالیتها می باشد.

عنوان درس
تکلیف

علوم
از فصلهای 10 تا 14 هر فصل 10سوال بهمراه پاسخش طرح شود

ریاضی
نیمه اول فصل ؛ 10 سوال به همراه جواب نوشته شود/فعالیتهای متن فصل6 نوشته شود

مطالعات اجتماعی
از درس 12 تا 18 سوالهای جاخالی ،4جوابی همراه پاسخنامه نوشته شود/ خلاصه درسهای 18و19و20 آماده
پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای مجازی در قالب word و قابل ویرایش
یک بار دیگر سایت فایلستان جدید و کاملی را جهت استفاده و بهره مندی شما عزیزان تحت عنوان پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم  قرار داد.مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹

پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر ۹۹-۹۸ رئیس جمهور
پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم نمونه کاملی از فایل حاضر است که توسط گروه تحقیقاتی سایت بازرگانی مهر جهت استفا
پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای مجازی در قالب word و قابل ویرایش
یک بار دیگر سایت فایلستان جدید و کاملی را جهت استفاده و بهره مندی شما عزیزان تحت عنوان پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم  قرار داد.مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹

پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم نمونه کاملی از فایل حاضر است که توسط گروه تحقیقاتی سایت بازرگانی مهر جهت استفا
نام کتاب: هزار و یک پرسش و پاسخ علمی ( جلد اول)ترجمه و گردآوری: محمود حکیمی
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ سوم ، ۱۳۷۵ناشر : انتشارات قلمتعداد صفحات: ۲۳۷ صفحه.اندازه صفحات: ۱۶×۲۴عکس : داردشابک:   ۹۶۴۳۱۶۰۱۷۳| ISBN : 964-316-017-3
* تاریخ ورود به کتابخانه‌ی شخصی: ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ سه‌شنبه
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول در تابستان ۱۳۹۸
* معرفی و بررسی:بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِاین کتاب در ۷ فصل به پرسش‌های تاریخی و علمی مربوط به آن بخش پاسخ می‌دهد که شامل : عل

#سه_شنبه_ها_با_موری
شاید از بهترین کتا‌ب‌هایی بود که تا کنون خوانده‌ام، از میان میلیارد‌ها کتاب برهم ریخته در دنیای آکنده از تنبلی ما آدم‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن داشت...
موری، پیرمردی که گرچه دست‌خوش سختی‌های جان‌فرسایی بود اما یاد می‌داد با تلاش می‌توان در تک تک لحظات واقعا زیست و زندگی کرد... 
خوب در حقیقت:
«وقتی در رختخواب باشی مرده‌ای!»
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای مجازی در قالب word و قابل ویرایش شعر پرسش مهر 98-99
یک بار دیگر سایت فایلستان جدید و کاملی را جهت استفاده و بهره مندی شما عزیزان تحت عنوان پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم  قرار داد.مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹ شعر پرسش مهر 98-99
پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم نمونه کاملی از فایل حاضر است که توسط گروه تحقیق
زنگ
درس

اول
زبان
امتحان
-------

دوم
ادبیات
تدریس درس زیبایی شکفتن
انشا با موضوع ادم برفی،نوشتن ص41 و خود ارزیابی 10 بیت با پیدا کردن نقش های دستوری

سوم
زیست
تدریس کتاب
------

چهارم
قرآن
پرسش قرایت
پرسش مفاهیم از کسانیکه پرسیده نشده بود

پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای مجازی در قالب word و قابل ویرایش شعر پرسش مهر 98-99
یک بار دیگر سایت فایلستان جدید و کاملی را جهت استفاده و بهره مندی شما عزیزان تحت عنوان پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم  قرار داد.مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹ شعر پرسش مهر 98-99
پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم نمونه کاملی از فایل حاضر است که توسط گروه تحقیق
زمان انجام آزمون 40 دقیقه می باشد و پس از انجام آزمون دستاورد برای سرپرست تارنگار فرستاده خواهد شد . همچنین برگه دستاورد به نشانی پست الکترونیک وارد شده در آغاز فرستاده خواهد شد . برای به دست آوردن بهترین نتیجه از مرور گر کروم بهره بگیرید .
در این آزمون 40 پرسش از کتاب های  علوم ، فارسی ، ریاضی، اجتماعی و هدیه های آسمانی  فراهم شده است و برای نخستین بار از آوای آموزگار برای خواندن پرسش ها بهره گرفته شده است که کاربران گرامی به ابراز دیدگاه های خ
کتاب کیمیای فروش نوشته ی جفری گیتومر توسط نشر سیته منتشر شده است. ای کاش گفته بودم… آیا تا به حال هرگز این جمله را گفته اید؟ حتما جوابتان مثبت است. از همان ابتدای زندگی و پس از هر امتحان در مدرسه، بارها پس از مکالمه با دوستانف خواهر، برادر و والدینتان این جمله را بر زبان آورده اید. در طول تمام این سال ها از کودکی تا همین امروز! حالا وقت عمل است. وقت فروش است! جمله ی «ای کاش گفته بودم» در دنیای تجارت جایی ندارد؛ مگر این که آن را از فروشندگان ناموف
« در صورتی که زمان کافی برای خواندن کل مقاله ندارید
 لطفا به بخش نتیجه گیری انتهای صفحه مراجعه کنید »

چاپ کردن یا نکردن، مساله این است! هر هدف خلاقانه ای، سرانجام و تحقق خاص
خودش را دارد. در آن لحظه است که می توانیم بایستیم و دستاورد نهایی خود را
ببینیم. یک نمایشنامه نوشته و اجرا می شود، یک آهنگ نوشته شده و توسط
نوازندگان نواخته می شود، اشعار نوشته شده و سپس با صدای بلند خوانده می
شوند. تحقق هدف خلاقانه ما به عنوان عکاس، عکس چاپ شده است. آیا
پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای مجازی در قالب word و قابل ویرایش نقاشی پرسش مهر 98-99
یک بار دیگر سایت فایلستان جدید و کاملی را جهت استفاده و بهره مندی شما عزیزان تحت عنوان پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم  قرار داد.مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹ نقاشی پرسش مهر 98-99
پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم نمونه کاملی از فایل حاضر است که توسط گروه
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 40}

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده...

امام جواد(ع) میفرمایند: "در آینده نزدیک، اقوامی را دسته دسته از دین خدا خارج خواهند ساخت و زمین با خونهایی از آل محمد رنگین خواهد شد، آنان که بی موقع و نابهنگام قیام میکنند و چیزی را که میطلبند، به آن نخواهند رسید... مَثَل آنان مانند جوجه ای است که پرواز کند و از آشیانه خود فرو افتد و کودکان با آن به بازی بپردازند."
[غیبت نعمانی، باب ١١]
حافظ از دست مده دولت این کشتی نوح /

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
فاطمه شب بیدار است. عکس من که اگر روز و روزگار عادی باشد، راس یازده خوابم. شب‌هایی که من خوابم، می‌آید توی صفحه‌ی تلگرام من و با منی که می‌داند بیدار نیستم چت می‌کند و از غم هایش، از حال و اوضاع بدش می‌گوید. به طرز عجیبی مرا، منی که می‌داند نیستم را، مخاطب خودش قرار می‌دهد. بعد حوالی چهار و نیم - پنج هر چه که نوشته را پاک می‌کند. بعد هم اعلام می‌کند که دیشب، توی صفحه‌ی شخصی من رد داده بوده و نیاز داشته حرف هایش تخلیه شوند. برای همین دو ساعت
معنای غدیر چیست؟ و چرا عید غدیر خم به این نام خوانده شده است؟
واژه «غدیر» در لغت به چند معنا آمده است؛ مانند «آبگیر»،«قطعه‌ای از آب»، و«جای جمع شدن آب باران».

غدیر خُمّ در میان راه دو شهر بزرگ دنیای اسلام، مکه و مدینه، در محلی به نام «جُحفه» وجود دارد که در زمان رسول گرامی اسلام(ص) کاروانیان حج در آن‌جا از هم جدا می‌شدند و به طرف دیار خود می‌رفتند. درباره علت نام‌گذاری این مکان به غدیر خمّ، احتمالاتی داده شده است؛ مانند این‌که به اعتبار

قرار نیست همه کتاب‌ها را تمام کنیم. هیچ اجباری برای خواندن کتابی که از آن خوشمان نمی‌آید نیست. این دو جمله را مدام با خودم تکرار می‌کنم که یادم بماند نیمه خواندن کتابی که خوب نیست یا آن را نمی‌پسندم هیچ اشکالی ندارد. دیروز یکی از همکلاسی‌های کارگاه رمانم می‌گفت: «من فقط 50 صفحه به نویسنده وقت می‌دم که من رو جذب کنه. اگر نکرد، کتاب را کنار می‌گذارم.» برای همین بود که من «نورثنگر ابی» نوشته «جین آستین» ر
با سلام و احترام،
لطفا پاسخ پرسش های باقیمانده از سری دوم تجزیه و تحلیل سیستم ها را از اینجا دریافت کنید. یادآوری می گردد که فایل ارسالی رمزنگاری شده است.
لطفا برای احترام به علم و دانش این پاسخ ها را در اختیار دانشجویان سایر گروه های این درس قرار ندهید.
شاد و پیروز باشید.
درس هفتم و هشتم فارسی خوانده شود و کلمات دارای حروف ((س)) و ((ش)) را پیدا کرده و بنویسند.
جدول ارزش مکانی در دفتر ریاضی کشیده شود و اعداد ۳۴۵ - ۱۴۶- ۴۵۲- ۲۴۲ -۱۳۲ - ۱۴۲- ۲۳۵- ۵۴۶- ۳۶۵ - ۳۰۲ را داخل جدول قرار داده و اعداد را در خارج جدول به عدد و به حروف بنویسند.
یک صفحه املا از درس های هفت و هشت نوشته شود.
برای آزمون قراٸت قرآن ، روز شنبه آماده باشند.                    با تشکر

در این بلاگ میخواهم از نظرات، تفکرات و ایده ها و مطالب مورد علاقه ام بگویم.
حرف دلم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن تو را خالی. پس می نویسم و شما را به نوشتن توصیه می کنم.
قرار است اینجا چیز هایی برای خواندن و اندیشیدن بنویسم.
روش پرسش و پاسخ:
شیوه پرسش وپاسخ شیوه ای است که معلم به وسیله آن فراگیر را در گیر یک موضوع تازه می نماید، البته گاهی اوقات پرسش وپاسخ برای یادآوری مطالبی است که قبلا تدریس شده است، در هر صورت سئوالات باید به نحوی طرح گردد که فراگیر را به تفکر وادار نماید و گرنه طرح سئوالاتی که فراگیر صرفا محفوظات خود را ارائه نماید، ارزش تربیتی ندارد.

ادامه مطلب
زمان انجام آزمون 30 دقیقه می باشد و پس از انجام آزمون دستاورد برای سرپرست تارنگار فرستاده خواهد شد . همچنین برگه دستاورد به نشانی پست الکترونیک وارد شده در آغاز فرستاده خواهد شد . برای به دست آوردن بهترین نتیجه از مرور گر کروم بهره بگیرید .
در این آزمون 30 پرسش از کتاب های  علوم ، فارسی ، ریاضی فراهم شده است و برای نخستین بار از آوای آموزگار برای خواندن پرسش ها بهره گرفته شده است که کاربران گرامی به ابراز دیدگاه های خود در بخش " دیدگاه  " فراخوان
نگاه کن که غم درون دیده ام چگونه قطره قطره آب می شود چگونه سایه سیاه سرکشم اسیر دست آفتاب می شود نگاه کن تمام هستیم خراب می شود شراره ای مرا به کام می کشد مرا به اوج می برد مرا به دام میکشد نگاه کن تمام آسمان من پر از شهاب می شود تو آمدی ز دورها و دورها ز سرزمین عطر ها و نورها نشانده ای مرا کنون به زورقی ز عاجها ز ابرها بلورها مرا ببر امید دلنواز من ببر شهر شعر ها و شورها به راه پر ستاره ه می کشانی ام فراتر از ستاره می نشانی ام نگاه کن من از ستاره سو
پادشاهی می خواست نخست وزیرش را انتخاب کند. چهار اندیشمند بزرگ کشور فراخوانده شدند. 
آنان را در اتاقی قرار دادند و پادشاه به آنان گفت که: «در اتاق به روی شما بسته خواهد شد و قفل اتاق، قفلی معمولی نیست و با یک جدول ریاضی باز خواهد شد، تا زمانی که آن جدول را حل نکنید نخواهید توانست قفل را باز کنید. اگر بتوانید پرسش را درست حل کنید می توانید در را باز کنید و بیرون بیایید».
پادشاه بیرون رفت و در را بست. سه تن از آن چهار مرد بلافاصله شروع به کار کردند.
با سلام و احترام،
لطفا به پرسش های شماره ۴، ۱۱، و ۱۲ در این فایل و پرسش زیر پاسخ دهید.
پرسش مربوط به اتصال سیستم ها: فرض کنید سیستم S1 یک مشتق گیر، سیستم S2 یک انتگرالگیر و سیستم S3 یک ۳ برابر کننده زمان-پیوسته باشند. در این صورت رابطه ورودی و خروجی اتصال های زیر را بیابید:
الف) اتصال سری سیستم های فوق به ترتیب ابتدا S1، سپس S2، و در پایان S3. (سپس بررسی کنید آیا ترتیب قرار گیری این سیستم ها مهم است.)
ب) اتصال موازی سیستم های بالا که خروجی های آنها با علام
در جلسه پیش تصمیم بر این شد که این هفته اعضای انجمن سوژه مشترکی را به صورت سیامشق، تمرین کنند و از آن طرح یا داستان بسازند.
موقعیت:
چشمان شخصیت اصلی باز می شود و جهانی را می بیند که در آن هیچ کس دیگری وجود ندارد. در دنیا، هیچ کس به غیر از او نیست.
توضیح: انتخاب راوی، زاویه دید، علت و فضا به عهده خود نویسنده است.
آثار نوشته شده در جلسه خوانده شده و در صورت تمایل نویسنده، نقد و تحلیل خواهد شد.
با سپاس
پرسش مهر 20 دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 98
طبق اخبار موثقی که از کانال های مورد تایید  به دستمان رسیده 5 موضوع برای پرسش مهر 20نهایی شده است.دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 98
پرسش مهر 98
قطعا همراهان قدیمی ما فراموش نکرده اند که در شروع سال تحصیلی 99-98 ما اولین سایتی بودیم که مطالب و مقالات مان را در سایت بارگذاری کردیم .دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 98
قطعا و یقینا برای پرسش مهر 98 هم خواهیم کوشید همچنان اولین باشیم و البته با توجه به آماده سازی ا
پرسش مهر 20 دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 98
طبق اخبار موثقی که از کانال های مورد تایید  به دستمان رسیده 5 موضوع برای پرسش مهر 20نهایی شده است.دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 98
پرسش مهر 98
قطعا همراهان قدیمی ما فراموش نکرده اند که در شروع سال تحصیلی 99-98 ما اولین سایتی بودیم که مطالب و مقالات مان را در سایت بارگذاری کردیم .دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 98
قطعا و یقینا برای پرسش مهر 98 هم خواهیم کوشید همچنان اولین باشیم و البته با توجه به آماده سازی ا
برترین‌ها: یک پرسش بزرگ می‌تواند دنیا را تغییر دهد. پرسش‌هایی مانند آن‌هایی که اینشتین از خودش پرسید: «اگر روی یک پرتو نور حرکت کنی، چه چیزی خواهی دید؟» در کتاب اجتناب ناپذیر: درک ۱۲ نیروی فناورانه که آینده ما را شکل خواهد داد، کوین کلی می­نویسد: «پرسیدن بسیار قوی‌تر از پاسخ دادن است.» او توضیح می‌دهد که چگونه فناوری‌هایی که پرسش تولید می‌کنند، در آینده بسیار ارزشمندتر از فناوری‌هایی خواهند شد که پاسخ تولید می‌کنند. او می­نویسد:
«در
مهم نیست که دو سال جهشی خوانده باشی و سر از پزشکی دانشگاه تهران در بیاوری... همین‌طور مهم نیست که تخصص را رها کنی و بروی سراغ معلمی... حتی مهم نیست که نسلی را شیفته‌ی نوشته‌هایت کنی... یا حتی مهم نیست که مشهورترین انتشارات کنکور را تعطیل کنی و بروی در پیله‌ی خودت... اما پایداری به حرف‌هایت مهم است، چون تنها تو بودی که پای حرفت ایستادی و حتی او را هم دوست داشتی...
ادامه مطلب
زمان انجام آزمون 40 دقیقه می باشد و پس از انجام آزمون دستاورد برای سرپرست تارنگار فرستاده خواهد شد . همچنین برگه دستاورد به نشانی پست الکترونیک وارد شده در آغاز فرستاده خواهد شد . برای به دست آوردن بهترین نتیجه از مرور گر کروم بهره بگیرید .
در این آزمون 40 پرسش از کتاب های  علوم ، فارسی ، ریاضی، اجتماعی و هدیه های آسمانی  فراهم شده است و برای نخستین بار از آوای آموزگار برای خواندن پرسش ها بهره گرفته شده است که کاربران گرامی به ابراز دیدگاه های خ
با سلام و احترام،
لطفا به پرسش های شماره ۴، ۱۱، و ۱۲ در این فایل و پرسش زیر پاسخ دهید.
پرسش مربوط به اتصال سیستم ها: فرض کنید سیستم S1 یک مشتق گیر، سیستم S2 یک انتگرالگیر و سیستم S3 یک ۳ برابر کننده زمان-پیوسته باشند. در این صورت رابطه ورودی و خروجی اتصال های زیر را بیابید:
الف) اتصال سری سیستم های فوق به ترتیب ابتدا S1، سپس S2، و در پایان S3. (سپس بررسی کنید آیا ترتیب قرار گیری این سیستم ها مهم است.)
ب) اتصال موازی سیستم های بالا که خروجی های آنها با علام
یکی از اصحاب گوید از امام صادق ع پرسیدم که مردی ابله دار جنب شده بود او را غسل دادند و مرد فرمود اوراکشتند جرا نپرسبند همانا دوای نفهمی پرسش  است 2 حضرت صاوق ع بحمران را جع بسوالیکه کرده بود همانا مردم هلاک شدند چون نپر سیدند 3 و فرمود بر در این علم قفلی است که کلید ان پرسش است  4 و فرمود مردم در فراخی و گشادگی نیستند مگر اینکه بپرسند و بفهمندو امام خویش بشناسد و بر انها رواست که بانچه امام گوید عمل کنند اگرچه از روی تقیه باشد
برو می درکش و پرسش بسوزانکه آدم می‌کند این جام یزدان
تو حیوانی کنی، حیوان به از توسگان جمله سر از انسانِ حیوان
عرق گیرد ز کشمش مرد عاشقچنان آبی که رقصاند خُم جان
تو زاهد بنده‌ی خشم و غروریزهی لاف گزاف صبر و ایمان
هزاری صدهزاری صورت از وهمیکی آن و یکی آن و یکی آن
میان چشم‌ها آن یک نجستیکه پیدا می‌کند دل را ز پنهان 
تو خون جستی و خون کردی و آتشو آتش شد جواب چوب قلیان
نه پند از حق شنیدی نی ز باطلتو را گویم: بیفتادی و پایان
سخن دوش از دهان مه چنین
تو فکر می‌کنی من هم مثلِ بعضی استعاره‌های آهسته، 
جایم فقط کنارِ همین کلماتِ کودن است. 
تو فقط یک راه داری: بزن! 
همه‌ی تیرهای خلاص 
از هجدهمِ همین جهانِ مزخرف می‌گذرند. 
تعلل نکن، 
تا ترانه‌ی بعدی راهی نیست. 
من آب‌ام را خورده، 
کَفَنَم را خریده، 
اشهدِ علاقه‌ام به عدالت را نیز خوانده‌ام. 
تو یکی ... دستِ مرا نخواهی خواند! 
حالا بروم، یا بمانم؟ 
دارد باران می‌آید، 
دارد یک ذره نورِ آبی 
به غشای شیشه نوک می‌زند. 
تو برو نمازت را بخوان، 
دانلود پرسش مهر 98
که یکی از کاملترین سوال مهر رئیس جمهور در مراسم شروع سال تحصیلی جدید شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حجت‌الاسلام حسن روحانی در آیین آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ که امروز (دوشنبه) به طور رسمی با نواخته شدن زنگ مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) آغاز شد گفت: سنگین‌ترین بار کشور بر دوش معلمین است و آنها هستند که آینده کشور را می‌سازند.وی با تاکید بر اینکه همه آینده کشور در دستان فرزندان آن است افزود: آینده کشور باید به دست نسل
زمان انجام آزمون 30 دقیقه می باشد و پس از انجام آزمون دستاورد برای سرپرست تارنگار فرستاده خواهد شد . همچنین برگه دستاورد به نشانی پست الکترونیک وارد شده در آغاز فرستاده خواهد شد . برای به دست آوردن بهترین نتیجه از مرور گر کروم بهره بگیرید .
در این آزمون 30 پرسش از کتاب های  علوم ، فارسی ، ریاضی فراهم شده است و برای نخستین بار از آوای آموزگار برای خواندن پرسش ها بهره گرفته شده است که کاربران گرامی به ابراز دیدگاه های خود در بخش " دیدگاه  " فراخوان
دانلود پرسش مهر 98
که یکی از کاملترین سوال مهر رئیس جمهور در مراسم شروع سال تحصیلی جدید شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حجت‌الاسلام حسن روحانی در آیین آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ که امروز (دوشنبه) به طور رسمی با نواخته شدن زنگ مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) آغاز شد گفت: سنگین‌ترین بار کشور بر دوش معلمین است و آنها هستند که آینده کشور را می‌سازند.وی با تاکید بر اینکه همه آینده کشور در دستان فرزندان آن است افزود: آینده کشور باید به دست نسل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تخصصی نرین مرجع مقالات آموزش سئو در مشهد